Eregli Ekonomisinin Yildizlari Ödüllendirildi

Eregli Ekonomisinin Yildizlari Ödüllendirildi

Kdz.Eregli Ticaret ve Sanayi Odasi'nin düzenlemis oldugu ‘Kdz. Eregli Ekonominin Yildizlari Ödül Töreni' bu aksam gerçeklestirildi.  (01 Mart 2018)

Büyük Anadolu Otel'de düzenlenen ödül töreninde Zonguldak Vali  Yardimcisi Nevzat Tastan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Faruk Çaturoglu ve Özcan Ulupinar, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtas, Eregli Kaymakami Nazim Madenoglu, TOBB Baskani Rifat Hisarciklioglu ve TSO Baskani Sertan Yalçin tarafindan ödül verildi.

Eregli Belediye Baskani Hüseyin Uysal, Alapli Belediye Baskani Nuri Tekin, Ormanli Belediye Baskani Bayram Basol, Gülüç Belediye Baskani Gökhan Demirtas, Kandilli Belediye Baskani Mustafa Aydin, Yigilca Belediye Baskani Muzaffer Yigit'e Eregli TSO yönetimi tarafindan günün anisina plaket hediye edildi.

Kdz.Eregli'de ‘mavi yumurta' üreticiligi yapan Ismet Koç'a ödül verildi. Ismet Koç, TOBB Baskani Rifat Hisarciklioglu'na 1 sepet mavi yumurta hediye etti.

Ödül töreni  içerisinde Organize Sanayi Bölgesi'nin ‘Yasar Tetiker Bulvari'nin sembolik açilisi gerçeklestirildi.

(...) 45 yillik Kdz.Eregli Ticaret ve Sanayi Odasi'na kayitli üyeler, 1971'li yillardan bugüne kadar kesintisiz hizmet sürdüren ve ilçe ekonomisine büyük katkida bulunan Orhan Subasi'na plaket verildi.

KAYNAK: http://www.ereglisahil.com/kdz.-2-13765-haber.htm+14 Yillik deneyim ile çözüm ortaginiz olmaktan gurur duyuyoruz.